דיור

כחלק מהקהילה הטרנסית, כמעט כולנו נתקלנו בקשיים במציאת קורת גג. טרנסים וטרנסיות רבות הן כיום מחוסרות דיור כתוצאה מטרנספוביה במשפחה, טרנסימות וא/נשים שונים/ות מגדרית נתקלים בטרנספוביה בקרב בעלי דירות או שותפים. בנוסף, מקלטים למחוסרי דיור הם מופרדים מגדרית ולכן לא נגישים לנו.
הקמנו את צוות הדיור כדי לדאוג שטרנסיות, טרנסים, נשים טרנסקסוליות, גברים טרנסקסואלים, קרוסדרסריות, נשים קוקסינליות, ג'נדרקוורימות, אנשים אינטרסקס, לסביות, ביסקסואלימות, הומואים וכל היתר יהנו מהזכות הבסיסית לקורת גג!

איך תוכלו לעזור?

התנדבות אירוח זמני
אנחנו מחפשות א/נשים שיכולים לארח א/נשים טרנסג'נדרים או שונים מגדרית לטווח קצר של לילה עד שבוע ימים. אם יש לך מקום, אפילו ספה בסלון, שתוכל/י לארח בו מישהי, נשמח אם תוכל/י ליצור איתנו קשר דרך הטופס שמופיע למטה, עם המיקום שלך ומספר טלפון.
יש לך חששות? צרכים? מגבלות? נשמח לדעת על כולם ולעשות שהאירוח יהיה הכי מוצלח ומספק בשבילך. הרגישי חופשיה לרשום לנו לכמה זמן את/ה מוכן/ה לארח, האם את/ה צריך/ה לפגוש את האורחת מראש, מה התנאים שדרושים לאירוח וכל דבר אחר שאנחנו נצטרך לדעת כדי שהאירוח יבוא לך בטוב.

דיור לטווח ארוך
מחפש שותפה לדירה? מכירה בעלת דירה טרנספרנדלי? בעל דירה טרנספרנדלי בעצמך? נשמח לעזור לכם למצוא שותפות ודיירים מעולים וטרנסג'נדרים.
צרו איתנו קשר דרך הטופס שמופיע למטה, תגידו לנו מה אתן רוצות וצריכים, ואנחנו נעשה מה שנוכל כדי לעזור לכם למצוא שותף או דיירת.

הצטרפו לפרוייקט
צוות הדיור מחפש גם א/נשים עם זמן פנוי שיוכלו לעזור לחפש דירות, ללכת לראות דירות, לקשר בין שותפים ולשים סוף למחוסרות הדיור בקרב א/נשים טרנסג'נדרים וא/נשים שונים/ות מגדרית. צרו איתנו קשר דרך הטופס שמופיע למטה.

אפשר לעזור לך?
אם את צריכה מקום ללילה, אם אתה מכיר מישהו שצריך דירה, אם נתקעת ואת צריכה עזרה, אנחנו כאן בשבילך. צרי איתנו קשר דרך הטופס שמופיע למטה או בטלפון 054-2021825 ואנחנו נעשה כל מה שנוכל כדי לדאוג לך לאירוח זמני או לדירה.

ליצירת קשר אנא כנסו לטופס הבא

יחד נדאג אחת לשני. לא נשאיר אף אחת בלי בית.
צוות הדיור הטרנסג'נדרי
פרוייקט גילה